Jak ubrać chłopca do Pierwszej Komunii Świętej?

Jak ubrać chłopca do Pierwszej Komunii Świętej?

Twoja pociecha wstępuje oficjalnie do wspólnoty Kościoła i czeka ją przystąpienie do jednego z najważniejszych sakramentów świętych? Pierwsza komunia to ważny czas zarówno dla dziecka, jak i rodziców, z którym wiąże się konieczność wzięcia udziału w uroczystej ceremonii kościelnej. Jeżeli zależy Ci na tym, aby młody chłopiec prezentował się tego dnia nienagannie zadbaj o to, aby był ubrany odpowiednio do okazji. Przekonaj się jaki strój wybrać na tą ważną uroczystość - klasyczną albę czy garnitur – i jak wystylizować Twoją pociechę od stóp do głów!

Alba komunijna czy garnitur – jaki strój wybrać z okazji Pierwszej Komunii Świętej?

Większość parafii jasno określa ubiór dzieci przystępujących do jednego z pierwszych świętych sakramentów. Zazwyczaj jest to klasyczna biała alba, którą wybiera się zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców. W przypadku młodych gentlemanów jest ona nieco krótsza i często odsłania spodnie, a w niektórych przypadkach jej założenie nie jest wcale wymagane. W takich sytuacjach warto zdecydować się na elegancki garnitur chłopięcy - wizytowy i ponadczasowy strój idealny na takie okazje!

Garnitur chłopięcy na Pierwszą Komunię Świętą - zdecyduj się na stroje dostępne w ofercie sklepu Fashion Child!

Najlepszym wyborem w przypadku uroczystej ceremonii przyjęcia Komunii Świętej będzie zakup klasycznego modelu w odcieniu czerni lub granatu – szczególnie, jeżeli jest to pierwszy taki strój, w który ubierzesz swoje dziecko. W Fashion Child znajdziesz uniwersalne garnitury komunijne składające się z eleganckiej marynarki zapinanej na guziki oraz wygodnych spodni o zwężanym fasonie. Dzięki takiemu połączeniu garniturki dla dzieci z naszego sklepu internetowego będą idealnym wyborem nie tylko na czas uroczystości, ale również późniejszej zabawy w gronie najbliższych.

Eleganckie dodatki i akcesoria, czyli jak dopełnić chłopięcą stylizację komunijną?

Wiesz już jak ubrać chłopca do Pierwszej Komunii Świętej, ale czy potrafisz dobrać odpowiednie dodatki do garnituru dziecięcego? Postaw na proste, aczkolwiek eleganckie akcesoria w postaci białej koszuli, wygodnych butów oraz gustownej muchy i poszetki. Dzięki temu ubiór chłopca z okazji Pierwszej Komunii Świętej będzie bardziej dopieszczony i dopięty na ostatni guzik!