Blog

Jak ubrać chłopca do Pierwszej Komunii Świętej?

- opublikowano 08.05.2023

Twoja pociecha wstępuje oficjalnie do wspólnoty Kościoła i czeka ją przystąpienie do jednego z najważniejszych sakramentów świętych? Pierwsza komunia to ważny czas zarówno dla dziecka, jak i rodziców, z którym wiąże się konieczność wzięcia udziału w uroczystej ceremonii kościelnej. Jeżeli zależy Ci na tym, aby młody chłopiec prezentował się tego dnia nienagannie zadbaj o to, aby był ubrany odpowiednio do okazji. Przekonaj się jaki strój wybrać na tą ważną uroczystość - klasyczną albę czy garnitur – i jak wystylizować Twoją pociechę od stóp do głów!

 
 

Jak modnie ubrać dziecko na komunię, wesele czy inną specjalną okazję?

- opublikowano 31.03.2023

Wybierasz się na rodzinne święto lub imprezę i nie wiesz jak przystroić swojego malucha tak, aby prezentował się elegancko i odpowiednio do okazji? Ważne uroczystości takie jak wesele, komunia czy inne święta to nie lada wyzwanie dla młodych rodziców, którzy muszą modnie ubrać nie tylko siebie, ale również swoje pociechy. Jeżeli zastanawiasz się jak zrobić to w stylowy sposób, zapoznaj się z naszym poradnikiem! Pomożemy Ci nie tylko poznać uniwersalne zasady dotyczące wystylizowania maluszka, ale również dobrać garniturki i sukienki z oferty sklepu Fashion Child!

 
 

Jak nosić garnitur? Zasady dla chłopca

- opublikowano 22.03.2023

Wesele, chrzciny czy urodziny – te i wiele innych uroczystości wymagają od nas eleganckiego ubioru. Dotyczy to dorosłych, jak i dzieci, które wraz z rodzicami wybierają się na przyjęcie. W przypadku dziewczynek kwestia wyboru stylizacji jest prosta i zazwyczaj ogranicza się do zakupu sukienki, ale u chłopców sprawa jest bardziej skomplikowana. Jeżeli zdecydujesz się na zakup garnituru dla młodego gentlemana powinieneś wiedzieć w jaki sposób należy go nosić tak, aby nie wyglądał komicznie na maluchu. Poznaj wskazówki, które pomogą Ci w wyborze jednego z formalnych ubranek ze sklepu FASHIONCHILD!

 
 

Kolor garnituru dla chłopca

- opublikowano 22.03.2023

Szykuje się ważne wyjście lub uroczystość, na które musisz ubrać całą rodzinę łącznie ze swoją pociechą? Postaw na elegancką stylizację, w której każdy chłopiec będzie prezentować się jak mały gentleman – garnitur dziecięcy. Obecnie producenci mody dla najmłodszych proponują różnorodne propozycje począwszy od kroju, wykończenia, tkanin, a skończywszy na ich kolorze. To właśnie wybór tego ostatniego elementu może przysporzyć najwięcej kłopotów podczas zakupów. Jeżeli chcesz ich uniknąć zapoznaj się z naszym poradnikiem, który pomoże rozwiać wszelkie wątpliwości podczas selekcji ubranka dla chłopca i otwórz się na propozycje zaproponowane w sklepie FASHIONCHILD!